ג'ימבוקס - מרכז פעילויות מוטורית לסביבה הביתית  |  
 

דף הבית >> החוגים שלנו
 
מחקרים פסיכולוגיים רבים הראו את הקשר הישיר בין פעילויות תנועתיות מכוונות והצורך המולד של הילד להתנועע  להתפתחותם הקוגניטיבית של הילדים.
ככל שההתנסות התנועתית תהיה עשירה ומגוונת יגדל האוצר התנועתי של הילד ויהווה את הבסיס ההכרחי ללמידה והתפתחות תקינה.

למידע נוסף או הרשמה לחוג הנכם מוזמנים ליצור קשר
 תנועה לגיל הרך- טווח גילאים חצי שנה- 6 שנים
בשיעורי התנועה עובדים הילדים בכל שיעור על מיומנויות מוטוריות כגון: שיווי משקל, קואורדינציה, התמצאות במרחב , חיזוק חגורת כתפיים ועוד , כאשר בכל שיעור נחשפים הילדים למגוון רחב של אביזרים: חישוקים, מטפחות, שרפרפים, כדורים, מצנח וכו' המלווים את השיעור ומשאירים את הילדים סקרנים ונכונים לפעילות תוך שימת דגש על יצירתיות , תנועתיות, פיתוח הדמיון, החושים והתנועה במרחב.

 סדנאות הורים וילדים-  טווח גילאים חצי שנה- 4 שנים
פעילויות בתנועה בשיתוף מלא בין הורים וילדים הכוללים משחקי תנועה , ריצות במרחב, ריקודים עם אמא ואבא בשילוב אביזרים שונים ומגוונים.
הפעילויות בנויות בצורה חווייתית אנרגטית ונעימה התורמת ומחזקת את הקשר בין ההורה לילד ומאפשרת להם זמן איכות.

 עיסוי תינוקות - טווח גילאים מלידה- שנה
העיסוי, המגע בין ההורה לתינוק מחזק את הקשר ביניהם וגורם הנאה ורוגע לשני הצדדים. באמצעות העיסוי לומד התינוק להכיר את עולמו כשהוא קשוב וקולט את הנעשה סביבו .
בזכות המגע לומד התינוק להכיר את גופו, לבטוח בנו כהורים בפרט ובסביבה ככלל, העיסוי מסייע בהקלת כאבים כגון: גזים, עצירות, כאבי שיניים ,יכול לשפר טונוס (מתח) שרירים, מעודד גדילה והתפתחות, עוזר בעליית משקל בעיקר אצל פגים, מרגיע ,משחרר מתחים ומסייע להירדמות ושינה רגועה ועמוקה לאם ולתינוק.

למידע נוסף או הרשמה לחוג הנכם מוזמנים ליצור קשר

 
 

(הקש להגדלה)לייבסיטי - בניית אתרים